GREEN METALS POLAND Sp. z o.o.

02.06.2016Wspólnie tworzymy historię…

Mówi się, że złom jest wszędzie. I tutaj nie możemy się z tym nie zgodzić. Ale nie samym złomem człowiek żyje, choć dla wielu jest to jedyne źródło utrzymania.

Green Metals Poland oprócz aktywnej działalności w branży złomowej stara się także wspierać różne przedsięwzięcia, które mogą przysłużyć się regionowi…
Tak też jest i tym razem – tuż po naszej ostatniej akcji charytatywnej (o której wkrótce także napiszemy) postanowiliśmy przyjrzeć się wschodzącej dyscyplinie, drużynie i przedsięwzięciu jakiego nasz region jeszcze nie znał.

Mowa o pierwszej w Wałbrzychu, kierowanej przez trenerów zdobywających tytuły mistrza i vice mistrza Polski drużynie footballu amerykańskiego – „Miners Wałbrzych”. Już 12 czerwca 2016 r.  na stadionie Górnika w Wałbrzychu rozegrają swój pierwszy mecz. Przeciwnikiem będą „Jaguars” z Kątów Wrocławskich.

Od samego początku zainteresowanie treningami jest ogromne. Podobnie publiczność oczekuje wielkiego sportowego spektaklu podczas inauguracyjnego meczu. My także obserwujemy z zaciekawieniem poczynania wschodzących „Minersów” i kibicując ich dalszemu rozwojowi postanowiliśmy zostać sponsorem nadchodzącego meczu.

Nie pozostaje więc nic innego jak zaprosić wszystkich:

12 czerwca

stadion Górnika w Wałbrzychu przy ulicy Ratuszowej 6

godzina 14:30

Więcej informacji na temat meczu „Miners Wałbrzych”, terminy treningów oraz kontakt z trenerami znaleźć można na facebookowym fanpage’u drużyny: #Miners Wałbrzych

 

Ostatnia szansa na bilety: kliknij tutaj!

AKTUALIZACJA 13.06.2016:

Nasza mini fotorelacja ze spotkania do obejrzenia na naszym profilu w tym miejscu.