GREEN METALS POLAND Sp. z o.o.

26.05.2017Wspólnie tworzymy historię 2.0

Siła charakteru i upór w dążeniu do celu – oto co łączy złomiarza i gracza footballu amerykańskiego. Normalną sprawą jest zatem to, że raz na jakiś czas jednoczymy siły by móc uczestniczyć w wyjątkowych dla naszego regionu wydarzeniach.

Kolejny sprawdzian Miners’ów już 10 czerwca na stadionie 1000-lecia przy ul. Ratuszowej, gdzie zmierzą się w towarzyskim meczu z drużyną Phantoms Freiberg z Niemiec. Na mecz sprzedana została imponująca liczba ponad 3 tysięcy biletów, a już oficjalnie mówi się o 4 tysiącach widzów. Po raz pierwszy od dziesięcioleci stadion na Białym Kamieniu zapełni się po brzegi.

W zeszłym roku pisaliśmy o wschodzącej dyscyplinie, której nasz region nie znał i tym samym nawet nie do końca rozumiał.

Dziś mówimy o dojrzałej i świadomej drużynie w pełni zaangażowanej w jej rozwój i sukcesy. Mówimy wreszcie o zainteresowaniu tym sportem przez lokalne władze i zwrócenie uwagi na olbrzymi potencjał, który kwitnie na naszych oczach. Obecnie to także juniorzy w wieku 13-17 lat tworzący Miners Junior.

Podsumowując – ciesząca się coraz większą popularnością drużyna licząca przeszło 100 zawodników skutecznie skupia uwagę mediów i lokalnej społeczności nie tylko z rodzinnego Wałbrzycha.

10 czerwca publiczność ponownie będzie mogła przeżyć wielki sportowy spektakl podczas meczu towarzyskiego z drużyną Phantoms Freiberg.

Do zobaczenia na meczu!

Jako skromny sponsor nie możemy tego przegapić…

Więcej informacji na temat nastawienia i przygotowań do meczu Miners’ów, terminy treningów oraz kontakt z trenerami znaleźć można na facebookowym fanpage’u drużyny: #MinersWałbrzych