GREEN METALS POLAND Sp. z o.o.

16.05.2016Wiosna zaprasza do Green Metals Poland

W tym roku mija rok od wydarzenia, które wstrząsnęło całą załogą Green Metals Poland. Był to z całą pewnością wstrząs pozytywny i na długo pozostanie w pamięci naszej i naszych Gości.

W 2015 roku, w maju odwiedziły nas dzieci z przedszkola z pobliskiej miejscowości – Świebodzice. Po przybyciu na miejsce, każde dziecko zostało ubrane w kask i kamizelkę odblaskową, co już na wstępie tej wizyty okazało się dla nich dużą radością i atrakcją. Wszyscy zostali ciepło przywitani przez pracowników firmy, którzy chętnie oprowadzili dzieci po całym obiekcie i zapoznali małych podopiecznych ze swoją pracą.

Wycieczka miała charakter edukacyjny. Najmłodsi mieli możliwość zapoznania się, jak wygląda praca na skupie złomu i dowiedzenia się na czym polega proces recyklingu. Podczas wizyty staraliśmy się pokazywać, jak ważne dla ochrony środowiska naturalnego jest ponowne wykorzystywanie odpadów.

Jedną z największych atrakcji dla maluchów był pokaz maszyn, narzędzi i urządzeń wykorzystywanych na terenie firmy. Z dużym zaciekawieniem obserwowały ich pracę. Dzieci miały też możliwość uczestniczenia w pokazie ćwiczeń przeciwpożarowych. Jednak największą atrakcją była dla nich przejażdżka lokomotywą – radości nie było końca.

Po dniu pełnym wrażeń, mali goście zostali zaproszeni do biura na poczęstunek słodkościami. Wycieczka tak bardzo się wszystkim spodobała, że najmłodsi i opiekunowie wyrazili wielką chęć i nadzieję na ponowne odwiedziny.

Tak jak wspomnieliśmy we wstępie – wizyta przedszkolaków w Green Metals Poland była atrakcją zarówno dla samych dzieci, jak i dla pracowników firmy.

 

Serdecznie zapraszamy i polecamy innym przedszkolom podobne działania: radości bardzo wiele – niewielkim kosztem. Prosimy jedynie o uprzedzenie nas o chęci odwiedzenia nas odpowiednio wcześnie. Doprecyzujemy wówczas szczegóły wizyty i naszej organizacji pracy w takim dniu.