GREEN METALS POLAND Sp. z o.o.

15.09.2017Ważna zmiana

Okres wakacji był dla nas naprawdę pracowitym czasem. Działo się naprawdę wiele, ale ta informacja jest jedną z najbardziej kluczowych…

W ostatnim czasie nasza spółka przeszła dość znaczącą zmianę. Jak zapewne dobrze wiadomo naszym stałym kontrahentom – do niedawna nasz Zarząd można było nazwać swoistym konsorcjum firm o japońsko-niemiecko-chińskim kapitale. Wynikało to bezpośrednio z przynależności do naszych udziałowców:

 

Toyota Tsusho Corporation (TTC) – globalna korporacja handlowa z grupy Toyoty obecna na wszystkich kontynentach, realizuje szerokie spektrum działalności handlowej usługowej oraz operacyjnej w obrębie przemysłu, ochrony środowiska, logistyki oraz usług dla ludności.

Toyota Tsusho Europe (TTESA) – europejska spółka należąca do TTC z siedzibą w Belgii i oddziałami we Francji, Niemczech, Włoszech, Czechach, Turcji, na Węgrzech oraz w Polsce.

Scholz AG – druga na świecie pod względem wielkości firma zajmująca się recyklingiem złomu

 

 

Jak możemy wyczytać w opublikowanym tutaj dokumencie ostatni z udziałowców – czyli Scholz Holding GmbHod dnia 8 sierpnia 2017 roku nie jest już współwłaścicielem Green Metals Poland.

 

Czy coś się zatem zmieni w naszym funkcjonowaniu? Co dalej z obecnymi i przyszłymi kontraktami? Otóż jak informuje w oficjalnym dokumencie Członek Zarządu – Ieyasu Deguchi – zmiana ta nie będzie miała wpływu na treści i wykonywanie umów, a także na realizacje zawartych kontraktów oraz zleceń.

 

Tak więc zapraszamy do dalszej współpracy z nami, a tych, którzy jeszcze nas nie znają – zachęcamy do wspólnego działania.