GREEN METALS POLAND Sp. z o.o.

26.04.2016A czym dla Ciebie jest złom?

Czym jest złom – wiedzą doskonale wszyscy nasi Klienci zaczynając od dużych dostawców, a kończąc  na pojedynczych, czasem przypadkowych odwiedzinach prywatnych osób, chcących pozbyć się metalowych przedmiotów. I już tutaj dokonuje się jednoznaczny podział:

na tych, którzy po prostu chcą opróżnić domowe lub firmowe zbiory i na takich, którzy ze złomu żyją, utrzymują się i na nim opierają swój byt.

 

Ci, dla których złom jest sposobem na życie nie traktują wcale określenia „złomiarz” jako coś negatywnego czy obraźliwego. To jest ich życie, nasze życie – ponieważ sami przecież  jesteśmy pełnoprawnymi złomiarzami XXI wieku.

Stal, aluminium, miedź, ołów… – to waluty, którymi posługujemy się na co dzień. Istnieje stereotyp, że pracowity złomiarz może zarobić wiele. Nawet bardzo wiele – ale nie w zgodzie z prawem. Także dla przeciętnego Kowalskiego nie związanego z branżą złomową złomiarz kojarzy się dość jednoznacznie z czerwonym nosem, odpowiednim zapachem, brudem… Tak, to jest brudny zawód ale nie wszystko się zgadza. Po pierwsze ceny złomu i samych surowców mocno spadły na przestrzeni ostatniego półrocza. Poza tym jest to jedna z najcięższych profesji świata.

Jak zatem funkcjonujemy w obecnych czasach? Przede wszystkim warto zauważyć, że ostatnio ceny złomu wreszcie zaczęły rosnąć! Ta znakomita wiadomość  wpływa korzystnie na zainteresowanie naszą ofertą. A my w tym czasie – cóż – wystarczy popatrzeć na to oraz co mówią nasi Klienci, którzy współpracują z nami od lat, a których też ciągle przybywa. Już po przekroczeniu naszej bramy czuć japońskie standardy (dla tych, którzy nie wiedzą – jesteśmy spółką japońską). Progi spowalniające, wszechobecne oznakowania informujące jak się poruszać by być bezpiecznym, oznakowania ostrzegawcze, przeszkolona i „opancerzona” w stroje ochronne obsługa, bramka radioaktywna i wiele innych elementów sprawiają, że wszyscy czujemy się tutaj bezpiecznie.

OK, ale co z ceną? Przecież każdemu oprócz jakości obsługi zależy przede wszystkim na atrakcyjnej cenie! Staramy się oferować najlepsze na rynku aby wszyscy nasi kontrahenci byli zadowoleni. A wszystko to w zgodzie z wszelkimi obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Posegregowany asortyment w połączeniu z porządkiem i czystością zapewnia nam i Wam drodzy Klienci wygodną obsługę.

Zapraszamy – do zaglądania częściej na naszą stronę po więcej informacji i aktualności ze świata złomu, a także do odwiedzania nas

przy ul. Długiej 48 w Wałbrzychu

i ul. Nowodworskiej 49 w Legnicy.